EN AR DE

Hydrafacial

Hydrafacial Power

Hydrafacial Power estetik teknolojisinde YENİ bir dönüm noktasıdır. Hydrafacial Power adını nem almaya sebep olmak anlamına gelen hidrat kelimesinden alır.
Nemlendirme özelliği Hydrafacial Power ‘ı diğer tüm cilt yüzeyini yenileme işlemlerinden ayırır. Hydrafacial Power temizleyici, su kazandırıcı ve nemlendirici cilt solüsyonlarıyla yeni cildi temizlerken aynı zamanda ölü deri hücrelerini ve kirleri yok eder. Tedavi, yumuşatıcı, tazeleyicidir. Tahrişe sebep olmaz ve hemen etki eder.

Hidrasyon sağlıklı ve ışıldayan cilt için olmazsa olmazdır. Cilt tahrişinin, yaşlanma belirtilerini arttırdığı kanıtlanmıştır. Hydrafacial Power cilde hem nem veren ve tahriş etmeyen bir tedavidir

Hydrafacial Power tedavisi tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. En hassas ciltler bile Hydrafacial Power tedavisini kolaylıkla tolere eder. Cilt bakım uzmanınız benzersiz cilt durumunuz için tedavi serumlarını özel olarak karıştırılabilir. Cilt değerlendirme ve hassaslık testi için doktorunuza ya da cilt bakım uzmanınıza danışın.

Hydrafacial Power tedavisi, 30 dakika kadar uzun süren hızlı ve etkili bir tedavidir. İşlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Bu işlem çoğu kez, “bir boya fırçasının yüzde hafifçe gezinmesi” gibi bir his olarak tarif edilir. Tedaviden hemen sonra beklemeden makyajınız yapabilir ve günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.